  • B82477G2683M000
B82477G2683M000
advertisement
Manufacturer No:
B82477G2683M000
HK JDW NO:
3410-B82477G2683M000
Datasheet:
B82477G2683M000
Description:
Quantity:
In Stock : 1436
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82477G2683M000
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    YES
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    12.3mm
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    1.5A
  • Military Standard
    Not
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    68 μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • Max DC Current
    1.5A
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Case/Size Code
    4848
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    120mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    68 μH
  • DC Current
    1.5A
  • Height
    6mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm