  • B82477G4683M000
B82477G4683M000
advertisement
Manufacturer No:
B82477G4683M000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82477G4683M000
Package:
Nonstandard
Datasheet:
B82477G4683M000
Description:
Quantity:
In Stock : 14558
Step5Bar-code shipping tag
B82477G4683M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B82477G4
  • Size / Dimension
    0.484Lx0.484W 12.30mmx12.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    2.1A
  • Inductance
    68μH
  • DC Resistance (DCR)
    120mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    2.45A
  • Height Seated (Max)
    0.236 6.00mm