  • B82479A1103M000
B82479A1103M000
advertisement
Manufacturer No:
B82479A1103M000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82479A1103M000
Datasheet:
B82479A1103M000
Description:
Quantity:
In Stock : 354
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82479A1103M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B82479A1
  • Size / Dimension
    0.730Lx0.600W 18.54mmx15.24mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    4.3A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    10μH
  • DC Resistance (DCR)
    32mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    10A
  • Height Seated (Max)
    0.280 7.11mm