  • B82479A1683M
B82479A1683M
advertisement
Manufacturer No:
B82479A1683M
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-B82479A1683M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
B82479A1683M
Step5Bar-code shipping tag
B82479A1683M
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    20%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    15.24mm
  • Current Rating
    2.3A
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    68 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.3A
  • Current - Saturation
    3.5A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    130mOhm
  • DC Current
    2.3A
  • Height
    7.11mm
  • Height Seated (Max)
    7.112mm
  • Length
    18.542mm
  • Width
    15.24mm