  • B82721A2501N22
B82721A2501N22
advertisement
Manufacturer No:
B82721A2501N22
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B82721A2501N22
Package:
Datasheet:
B82721A2501N22
Description:
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.1Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B82721A2501N22
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Type
    Power Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    250VAC