  • B82723J2402N1
B82723J2402N1
advertisement
Manufacturer No:
B82723J2402N1
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B82723J2402N1
Package:
Datasheet:
B82723J2402N1
Description:
Common Mode Chokes Dual 2700uH 10kHz 4A 0.06Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Step5Bar-code shipping tag
B82723J2402N1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    250VAC