  • B82723J2601N002
B82723J2601N002
advertisement
Manufacturer No:
B82723J2601N002
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82723J2601N002
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
B82723J2601N002
Description:
CMC 39MH 600MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
B82723J2601N002
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    B82723
  • Size / Dimension
    1.102Lx0.591W 28.00mmx15.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.1Ohm Typ
  • Current Rating (Max)
    600mA
  • Inductance @ Frequency
    39mH @ 10kHz
  • Height (Max)
    1.201 30.50mm