  • B82732R2222B030
B82732R2222B030
advertisement
Manufacturer No:
B82732R2222B030
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82732R2222B030
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
B82732R2222B030
Description:
Ind Common Mode Choke 3.3mH 2.2A 110mOhm -30% to 50% Wirewound 4-Pin Radial Tray
Step5Bar-code shipping tag
B82732R2222B030
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2011
  • Series
    B82732
  • Size / Dimension
    0.945Lx0.650W 24.00mmx16.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Approval Agency
    ENEC, UR, VDE
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    110mOhm Typ
  • Current Rating (Max)
    2.2A
  • Inductance @ Frequency
    3.3mH @ 10kHz
  • Height (Max)
    0.925 23.50mm