  • B82789C113H1
B82789C113H1
advertisement
Manufacturer No:
B82789C113H1
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82789C113H1
Package:
Horizontal, 4 L-Lead
Datasheet:
B82789C113H1
Description:
CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
B82789C113H1
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 L-Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    B82789
  • Size / Dimension
    0.205Lx0.126W 5.20mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    80V
  • Voltage - Rated AC
    42V
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    250mOhm
  • Current Rating (Max)
    300mA
  • Inductance @ Frequency
    11μH @ 100kHz
  • Height (Max)
    0.118 3.00mm