  • B82799C0513N001
B82799C0513N001
advertisement
Manufacturer No:
B82799C0513N001
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
258-B82799C0513N001
Package:
Datasheet:
B82799C0513N001
Description:
Common Mode Chokes Dual 51uH 100kHz 0.2A 0.25Ohm DCR SMD Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
B82799C0513N001
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Data Line/Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    42VAC|80VDC