  • B83C472JQ1B0170120060EOY
B83C472JQ1B0170120060EOY
advertisement
Manufacturer No:
B83C472JQ1B0170120060EOY
HK JDW NO:
15946-B83C472JQ1B0170120060EOY
Description:
4.7nF -40℃~+105℃ ±5% 1.6kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS