  • B84142A0075R123
B84142A0075R123
advertisement
Manufacturer No:
B84142A0075R123
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84142A0075R123
Description:
Power Line Filters 2-LEITER EMV-FILTER 75A 520V
Step5Bar-code shipping tag
B84142A0075R123
    Select All
  • Lifecycle Status
    EOL ANNOUNCED (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Depth
    80mm
  • Physical Dimension
    L240.0XB80.0XH135.0 (mm)/L9.449XB3.15XH5.315 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    SINGLE PHASE EMI FILTER
  • Rated Current
    96A
  • Current Rating (Max)
    75A
  • Leakage Current (Max)
    120mA
  • High Pot
    3000 V
  • Height
    135mm
  • Length
    290mm