  • B84143A0080R410
B84143A0080R410
advertisement
Manufacturer No:
B84143A0080R410
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143A0080R410
Step5Bar-code shipping tag
B84143A0080R410
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Approval Agency
    UL; CSA; IEC
  • Physical Dimension
    L350.0XB90.0XH200.0 (mm)/L13.78XB3.543XH7.874 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Rated Current
    80A
  • Rated Voltage
    300V
  • Leakage Current (Max)
    15mA
  • High Pot
    2720 V
  • Height
    200mm
  • Length
    350mm
  • Width
    90mm