  • B84143A0230R410
B84143A0230R410
advertisement
Manufacturer No:
B84143A0230R410
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143A0230R410
Package:
Datasheet:
Description:
Power Line Filters 3-LEITER EMV-FILTER 230A 520/300V
Step5Bar-code shipping tag
B84143A0230R410
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Current Rating
    230A
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Approval Agency
    UL; CSA; IEC
  • Physical Dimension
    L400.0XB110.0XH200.0 (mm)/L15.748XB4.331XH7.874 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    230A
  • Leakage Current (Max)
    10mA
  • High Pot
    2720 V
  • Height
    200mm
  • Length
    110mm