  • B84143B0150R110
B84143B0150R110
advertisement
Manufacturer No:
B84143B0150R110
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143B0150R110
Package:
Datasheet:
Description:
Power Line Filters 3-LINE EMC FILTER 150A 520/300V
Step5Bar-code shipping tag
B84143B0150R110
    Select All
  • Lifecycle Status
    EOL ANNOUNCED (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Chassis Mount
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Depth
    90mm
  • Current Rating
    150A
  • Approval Agency
    UL
  • Physical Dimension
    L350.0XB90.0XH200.0 (mm)/L13.78XB3.543XH7.874 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    480V
  • Current
    150A
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    150A
  • Rated Voltage
    300V
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    200mm
  • Length
    380mm