  • B84143B0230R410
B84143B0230R410
advertisement
Manufacturer No:
B84143B0230R410
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84143B0230R410
Package:
Datasheet:
B84143B0230R410
Description:
Power Line Filters 3-LEITER EMV-FILTER 230A 520/300V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B84143B0230R410
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B84143B
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Converter
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Approval Agency
    cUL, UL
  • Configuration
    Three Stage
  • Current
    230A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz