  • B84143D0050R127
B84143D0050R127
advertisement
Manufacturer No:
B84143D0050R127
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143D0050R127
Description:
Power Line Filters 3-LEITER EMV-FILTER 50A 520/300V
Step5Bar-code shipping tag
B84143D0050R127
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Packaging
    Bulk
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Terminal Block
  • Current Rating
    50A
  • Voltage - Rated AC
    305V
  • Approval Agency
    UL; CSA; IEC
  • Physical Dimension
    L298.0XB80.0XH200.0 (mm)/L11.732XB3.15XH7.874 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    530V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    50A
  • Leakage Current (Max)
    55mA
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    200mm
  • Length
    298mm
  • Width
    80mm