  • B84143G0025R110
B84143G0025R110
advertisement
Manufacturer No:
B84143G0025R110
HK JDW NO:
258-B84143G0025R110
Package:
Datasheet:
B84143G0025R110
Description:
Power Line Filters NETZFILTER 3X25A 480/275V
Step5Bar-code shipping tag
B84143G0025R110
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    B84143G
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Converter
  • Termination Style
    Terminal Block, Wire Leads
  • Approval Agency
    ENEC, UL
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    25A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz