  • B84143G50R112
B84143G50R112
advertisement
Manufacturer No:
B84143G50R112
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143G50R112
Package:
300
Datasheet:
B84143G50R112
Description:
LINE FILTER 520/300VAC 50A CHASS
Step5Bar-code shipping tag
B84143G50R112
    Select All
  • Mount
    Chassis Mount
  • Package / Case
    300
  • Termination
    Wire Leads
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    50A
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Approval Agency
    CSA, UL
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Current
    50A
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    150mm