  • B84143V0033R227
B84143V0033R227
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0033R227
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143V0033R227
Description:
Sinusoidal Output Filter 3-Line 3kHz to 10kHz 33A 520VAC
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0033R227
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Depth
    120mm
  • Approval Agency
    IEC
  • Physical Dimension
    L275.0XB120.0XH290.0 (mm)/L10.827XB4.724XH11.417 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    33A
  • Height
    290mm
  • Length
    275mm