  • B84143V0095R127
B84143V0095R127
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0095R127
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143V0095R127
Package:
Datasheet:
Description:
Sinusoidal Output Filter 3-Line 4kHz to 8kHz 95A 520VAC
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0095R127
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Approval Agency
    UL; CUL
  • Physical Dimension
    L620.0XB250.0XH360.0 (mm)/L24.409XB9.843XH14.173 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    520V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Rated Current
    95A
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    360mm
  • Length
    250mm