  • B84143V0320R127
B84143V0320R127
advertisement
Manufacturer No:
B84143V0320R127
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84143V0320R127
Package:
Datasheet:
Description:
LINE FILTER 600VAC 320A CHASS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B84143V0320R127
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Approval Agency
    UL; CUL
  • Physical Dimension
    L953.0XB443.0XH424.5 (mm)/L37.52XB17.441XH16.713 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Rated Current
    320A
  • Rated Voltage
    600V
  • High Pot
    2700 V
  • Height
    424.5mm
  • Length
    953mm
  • Width
    443mm