  • B84144B0250S121
B84144B0250S121
advertisement
Manufacturer No:
B84144B0250S121
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84144B0250S121
Description:
Power Line Filters 4-LEITER-FILTER 4X250A 530V
Step5Bar-code shipping tag
B84144B0250S121
    Select All
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Quick Connect
  • Approval Agency
    UL; CUL; CSA; EN
  • Physical Dimension
    L301.5XB180.0XH126.0 (mm)/L11.87XB7.087XH4.961 (inch)
  • Operating Frequency
    50/60Hz Hz
  • Max Voltage Rating (AC)
    530V
  • Filter Type
    THREE PHASE EMI FILTER
  • Current Rating (Max)
    250A
  • Rated Voltage
    305V
  • Leakage Current (Max)
    6mA
  • High Pot
    2740 V
  • Height
    126mm
  • Length
    390mm
  • Width
    180mm