  • B84243A6120Z000
B84243A6120Z000
advertisement
Manufacturer No:
B84243A6120Z000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B84243A6120Z000
Package:
Datasheet:
B84243A6120Z000
Description:
EMV LINE FILTER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B84243A6120Z000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B84243
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    530V 305V
  • Approval Agency
    cUR, UR
  • Configuration
    Single Stage
  • Current
    120A