  • B84312C40B101
B84312C40B101
advertisement
Manufacturer No:
B84312C40B101
Manufacturer:
EPCOS (TDK)
HK JDW NO:
3410-B84312C40B101
Package:
Datasheet:
Description:
FILTER COMM LINE EMP 0.1A 100VAC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B84312C40B101
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Chassis Mount
  • Termination
    Quick Connect
  • Voltage - Rated
    100V
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Current Rating
    100mA
  • Voltage - Rated AC
    100V
  • Current
    100mA