  • B85321A2502X160
B85321A2502X160
advertisement
Manufacturer No:
B85321A2502X160
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B85321A2502X160
Package:
Datasheet:
B85321A2502X160
Description:
Power Line Filter 50Hz/60Hz 16A 250VAC/600VDC Threaded Stud Wall Mount