  • B86301U0320S000
B86301U0320S000
advertisement
Manufacturer No:
B86301U0320S000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B86301U0320S000
Package:
Datasheet:
B86301U0320S000
Description:
LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
B86301U0320S000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Series
    B86301
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Post
  • Approval Agency
    cURus
  • Configuration
    Single Stage
  • Inductance
    18μH
  • Current
    320A
  • Filter Type
    Three Phase (Delta)
  • Frequency - Operating
    50Hz~60Hz
  • Voltage - Rated AC (Phase to Phase)
    520V