  • B86305L0035R000
B86305L0035R000
advertisement
Manufacturer No:
B86305L0035R000
HK JDW NO:
258-B86305L0035R000
Description:
LINE FILTER 520VAC 35A CHASS
Step5Bar-code shipping tag
B86305L0035R000
    Select All
  • Factory Lead Time
    27 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    B86305
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Inductance
    840μH
  • Current
    35A