  • B86306A0418S000
B86306A0418S000
advertisement
Manufacturer No:
B86306A0418S000
HK JDW NO:
258-B86306A0418S000
Package:
Datasheet:
B86306A0418S000
Description:
LINE FILTER 520VAC 418A CHASS
Step5Bar-code shipping tag
B86306A0418S000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Series
    B86306
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Termination Style
    Terminal Block, Wire Leads
  • Voltage - Rated AC
    520V
  • Inductance
    120μH
  • Current
    418A