  • BB-DP15-3600500DB
BB-DP15-3600500DB
advertisement
Manufacturer No:
BB-DP15-3600500DB
Manufacturer:
B&B SmartWorx, Inc.
HK JDW NO:
116-BB-DP15-3600500DB
Package:
Datasheet:
BB-DP15-3600500DB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BB-DP15-3600500DB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    DP15-3600
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Approval Agency
    CE
  • Current - Output (Max)
    100mA 100mA 1A
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Voltage - Output
    36V 36V 5V