  • BB000057BJ25036AC2
BB000057BJ25036AC2
advertisement
Manufacturer No:
BB000057BJ25036AC2
HK JDW NO:
878-BB000057BJ25036AC2
Package:
Datasheet:
Description:
25pF 15000V 15kV Ceramic Capacitor ±10%
Step5Bar-code shipping tag
BB000057BJ25036AC2
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    15000V 15kV
  • Capacitance
    25pF