  • BB000057BJ50036AC2
BB000057BJ50036AC2
advertisement
Manufacturer No:
BB000057BJ50036AC2
HK JDW NO:
878-BB000057BJ50036AC2
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
50pF 15000V 15kV Ceramic Capacitor ±10% Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
BB000057BJ50036AC2
    17 Weeks
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    15000V 15kV
  • Capacitance
    50pF