  • BC5500-C-F-12
BC5500-C-F-12
advertisement
Manufacturer No:
BC5500-C-F-12
HK JDW NO:
100-BC5500-C-F-12
Step5Bar-code shipping tag
BC5500-C-F-12
  • Size / Dimension
    304.80mm Lx21.00mm W
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    6500K
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    445lm
  • Height
    12.00mm