  • BC5500-G-S-24
BC5500-G-S-24
advertisement
Manufacturer No:
BC5500-G-S-24
HK JDW NO:
100-BC5500-G-S-24
Step5Bar-code shipping tag
BC5500-G-S-24
  • Size / Dimension
    609.60mm Lx21.00mm W
  • Color
    Green
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    640lm
  • Wavelength
    528nm
  • Height
    12.00mm