  • BCR12CM-12LA#B00
BCR12CM-12LA#B00
advertisement
Manufacturer No:
BCR12CM-12LA#B00
Manufacturer:
Renesas Electronics
HK JDW NO:
668-BCR12CM-12LA#B00
Package:
Datasheet:
BCR12CM-12LA#B00
Description:
TRIAC Diode 600V 12A(RMS) 120A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Bag