  • BDFLNF60-F
BDFLNF60-F
advertisement
Manufacturer No:
BDFLNF60-F
HK JDW NO:
256-BDFLNF60-F
Package:
Datasheet:
BDFLNF60-F
Description:
Control Switches NEW CDNF60 FLANGE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BDFLNF60-F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2010
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Switch
  • Voltage
    200V 208V 240V 480V 600V
  • Current
    60A