  • BF025016WC25038BH1
BF025016WC25038BH1
advertisement
Manufacturer No:
BF025016WC25038BH1
HK JDW NO:
878-BF025016WC25038BH1
Description:
TOF 25pF 9000V 9kV Ceramic Capacitor ±20% R42 0.984Diax0.630W 25.00mmx16.00mm -55°C~100°C Chassis Mount Axial, Can
Step5Bar-code shipping tag
BF025016WC25038BH1
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.984Diax0.630W 25.00mmx16.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    R42
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    9000V 9kV
  • Capacitance
    25pF
  • Width
    16.002mm