  • BFC237021473E3
BFC237021473E3
advertisement
Manufacturer No:
BFC237021473E3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-BFC237021473E3
Package:
Datasheet:
BFC237021473E3
Description:
Cap Film 0.047uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5.08mm 105°C Automotive Loose
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BFC237021473E3
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.18
  • Packaging
    Loose
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC