  • BI2164M1A-DWB
BI2164M1A-DWB
advertisement
Manufacturer No:
BI2164M1A-DWB
HK JDW NO:
336-BI2164M1A-DWB
Package:
Datasheet:
Description:
216F 50 MM LT SINGLE JKT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BI2164M1A-DWB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Jacket (Insulation) Material
    Polyethylene (PE)
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Series
    NEXTGEN®
  • Part Status
    Active
  • Type
    Multimode
  • Style
    Standard
  • Jacket Color
    Black
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.690 (17.53mm)
  • Tensile Strength
    81.6kg
  • Bend Radius
    175.26mm