  • BK250-180-SY
BK250-180-SY
advertisement
Manufacturer No:
BK250-180-SY
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-BK250-180-SY
Description:
250V 180mA 10A 1W -20℃~+85℃ 540mA 1Ω 3Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS