  • BP202-NKW28H
BP202-NKW28H
advertisement
Manufacturer No:
BP202-NKW28H
HK JDW NO:
894-BP202-NKW28H
Package:
Datasheet:
BP202-NKW28H
Description:
LED LAMP T-1 3/4 BI-PIN 28V SUB
Step5Bar-code shipping tag
BP202-NKW28H
  • Color
    WHITE
  • Terminal Pitch
    3.2mm
  • Viewing Angle
    20 deg
  • Size
    5.1mm
  • Luminous Intensity
    5600.0 mcd
  • Forward Current-Max
    0.017A
  • Overall Height
    17.3mm