  • BRS300-33RJ8
BRS300-33RJ8
advertisement
Manufacturer No:
BRS300-33RJ8
HK JDW NO:
676-BRS300-33RJ8
Datasheet:
BRS300-33RJ8
Step5Bar-code shipping tag
BRS300-33RJ8
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Size / Dimension
    8.268Lx3.150W 210.00mmx80.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    260ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Power (Watts)
    300W
  • Height Seated (Max)
    0.472 12.00mm