  • BRS500-10RJ8
BRS500-10RJ8
advertisement
Manufacturer No:
BRS500-10RJ8
HK JDW NO:
676-BRS500-10RJ8
Datasheet:
BRS500-10RJ8
Step5Bar-code shipping tag
BRS500-10RJ8
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Size / Dimension
    12.992Lx3.150W 330.00mmx80.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    260ppm/°C
  • Resistance
    10Ohm
  • Power (Watts)
    500W
  • Height Seated (Max)
    0.472 12.00mm