  • BT136X-600,127
BT136X-600,127
advertisement
Manufacturer No:
BT136X-600,127
Manufacturer:
NXP Semiconductors
HK JDW NO:
568-BT136X-600,127
Package:
Datasheet:
BT136X-600,127
Description:
TRIAC Diode 600V 4A(RMS) 27A 3-Pin(3+Tab) TO-220F Rail