  • BTA41-800BW
BTA41-800BW
advertisement
Manufacturer No:
BTA41-800BW
Manufacturer:
FUXINSEMI
HK JDW NO:
16662-BTA41-800BW
Description:
80mA 50mA 1.55V 1W 40A 800V -40℃~+125℃@(Tj) 400A@50Hz Two-way thyristor 1.5V TO-3P TRIACs ROHS