  • BZ016010BE18036BH1
BZ016010BE18036BH1
advertisement
Manufacturer No:
BZ016010BE18036BH1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-BZ016010BE18036BH1
Package:
Description:
18pF 5000V 5kV Ceramic Capacitor ±10%
Step5Bar-code shipping tag
BZ016010BE18036BH1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    5000V 5kV
  • Capacitance
    18pF