  • BZ080110WV25036CB1
BZ080110WV25036CB1
advertisement
Manufacturer No:
BZ080110WV25036CB1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-BZ080110WV25036CB1
Package:
Ceramic
Description:
25pF 30000V 30kV Ceramic Capacitor ±10% Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
BZ080110WV25036CB1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    30000V 30kV
  • Capacitance
    25pF