  • BZ118100WV10136CB1
BZ118100WV10136CB1
advertisement
Manufacturer No:
BZ118100WV10136CB1
HK JDW NO:
878-BZ118100WV10136CB1
Description:
100pF 30000V 30kV Ceramic Capacitor ±10% 4.961Diax4.213L 126.00mmx107.00mm Chassis Mount Axial, Can - Screw Terminals
Step5Bar-code shipping tag
BZ118100WV10136CB1
  • Size / Dimension
    4.961Diax4.213L 126.00mmx107.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    30000V 30kV
  • Capacitance
    100pF
  • Length
    107.0102mm