  • BZ120055WC16136CB1
BZ120055WC16136CB1
advertisement
Manufacturer No:
BZ120055WC16136CB1
HK JDW NO:
878-BZ120055WC16136CB1
Description:
160pF 9000V 9kV Ceramic Capacitor ±10% 4.961Diax2.244L 126.00mmx57.00mm Chassis Mount Axial, Can - Screw Terminals
Step5Bar-code shipping tag
BZ120055WC16136CB1
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    4.961Diax2.244L 126.00mmx57.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    9000V 9kV
  • Capacitance
    160pF
  • Length
    56.9976mm