  • C2012CH1H102JT
C2012CH1H102JT
advertisement
Manufacturer No:
C2012CH1H102JT
HK JDW NO:
769-C2012CH1H102JT
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 5% Ceramic
Quantity:
In Stock : 9118
Step5Bar-code shipping tag
C2012CH1H102JT
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    1nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm